Chacara Do Conde Villa
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Aktiviteter Fiske Vandring |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Chacara Do Conde Villa Mangaratiba med 1 sovrum erbjuder ett läge ungefär 25 minuter till fots från Cachoeira Veu de Noiva Muriqui och ger tillgång till olika turistmål i området. Gästerna kan delta i vandring och fiske i den här villan, som ligger inom 3 km från Praia Grande.
Den här villan med 3 badrum ligger också ungefär 10 minuters bilresa från Parque Estadual do Cunhambebe.
Gästerna erbjuds utsikt över sjön.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett komplett kök. Det finns också matplats.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
- Säkerhet
- Eldstad
- Brandsläckare
- Nyckelåtkomst
Mat och drycker
- Gemensamt kök
- Matplats utomhus
- Picknickområde/bord
Aktiviteter och avkoppling
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Vandring
- Fiske
Service
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Minibar
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Bordsspel
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Chacara Do Conde Villa?
Ja, Chacara Do Conde Villa tillhandahåller Wi-Fi i hela boendet. - ❓
Finns det ett kök på Chacara Do Conde Villa?
Ett komplett kök finns på Chacara Do Conde Villa. - ❓
Är husdjur tillåtna i Chacara Do Conde Villa?
Gästerna får bo på Chacara Do Conde Villa med sina husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i semesterbostaden?
Utsikten över sjön erbjuds till gästerna i semesterbostaden.